Skláři se usilovně zabývají stoperskou otázkou. Vymění Štetina Letnou za Stínadla?

Osmadvacetiletý slovenský stoper Lukáš Štetina prošel ve své profi kariéře pěti prvoligovými adresami - Nitrou, Metalistem Charkov, Prešovem, Duklou a Spartou.

Skláři se usilovně zabývají stoperskou otázkou. Vymění Štetina Letnou za Stínadla?

Jak bylo naznačeno v Deníku Sport, ještě do konce srpna by se však mohlo stát, že se dočká šesté změny trikotu a zároveň třetího angažmá v české nejvyšší soutěži, s tím, že by se musel po několika letech stěhovat z pražských Dejvic.

Středního obránce totiž momentálně hledají na teplických Stínadlech, což také po posledním kole potvrdil samotný kouč Sklářů Stanislav Hejkal...

"Řešíme příchod stopera z jednoho oddílu, kde těch stoperů je moc. Musí to být stoper z předního týmu ligy, který sem půjde jen na hostování," naťukl ono téma někdejší letenský asistent.

Pravdou je, že v Generali aréně nyní mají na dvě stoperské pozice šest mužů - kromě Štetiny, jenž má ze všech stoperů nejvíce odehraných duelů v sezoně, na onom postu operují také Costa, Radakovič, Hancko, Kaya a Lischka.

Bude Štetina nominován na výjezd do Liberce, nebo už bude tvrdit defenzivní řadu Teplic v nejbližším utkání na hanáckém Andrově stadionu? Jisté je, že aktuálně patnáctému týmu Fortuna:ligy, který si až dosud připsal jen a pouze jednu výhru, by se hodil.

V současném teplickém kádru mají mimochodem sparťanskou minulost Tomáš Grigar či Jakub Mareš.