Slavia se pro 4. předkolo Ligy mistrů vydá buďto do Skotska, nebo Rumunska

Svěřenci trenéra Trpišovského už vědí, proti komu se v rámci playoff o Ligu mistrů utkají. Český šampion z minulé sezony se vydá buďto do Skotska, nebo do Rumunska.

Slavia se pro 4. předkolo Ligy mistrů vydá buďto do Skotska, nebo Rumunska

Pondělní poledne v Nyonu patřilo losování závěrečných předkol Ligy mistrů, z nichž už neveda cesta jinam než do základních skupin.

Aby Slavia postoupila, musí zdolat lepšího z dvojice Celtic Glasgow - CFR Kluž. Oba celky jsou sice nepříjemné, ale zároveň hratelné.

První zápas sehrají sešívaní na hřišti soupeře. Stane se tak 20. nebo 21. srpna. Přesné datum musí ještě zástupci v Nyonu dohodnout.

Celtic a Kluž se mezitím mezi sebou poperou o tu možnost čelit českému klubu. Své první vzájemné utkání je čeká 7. srpna, odveta je na programu o šest dní později. Rumunské mužstvo začíná jako první doma.

Trenér Trpišovský má tak dost času na to, aby svého potenciálního soupeře nastudoval a pokusil se po dlouhých dvanácti letech Slavii dostat do prestižní Ligy mistrů. Naposledy se tak stalo v roce 2007. I letos jsou naděje poměrně vysoké.