Citizens s Hullem problémy neměli

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Manchester City, který budou soupeřem Plzně v základní skupině Ligy mistrů, zdolal v 3. kole anglické ligy na domácím hřišti nováčka Premier League Hull 2:0. O první branku zápasu se postaral střídající útočník Álvaro Negredo, který dal sedmnáctý gól v posledních šestnácti ligových zápasech v Anglii a Španělsku.

Negredo, který přišel do týmu City v létě ze Sevilly a v druhém poločase nahradil Edina Džeka, poslal v 65. minutě hlavou do branky centr Pabla Zabalety. V Premier League se osmadvacetiletý útočník trefil podruhé.

Na 2:0 uzavřel skóre v poslední minutě Yaya Touré. Hull nevyhrál na hřišti City již 83 let.
Trenér Manchesteru Manuel Pellegrini nasadil sestavu: Hart - Zabaleta, Lescott, Kolarov, Nastasič - Fernandinho, Touré, Navas, Silva (66. Nasri) - Džeko (46. Negredo), Agüero (76. Milner).

První branky v sezoně se na třetí pokus dočkali fotbalisté Newcastlu, kteří díky zásahu Hatema Ben Arfy zdolali Fulham 1:0. Premiérové vítězství zaznamenal Norwich, jenž si v domácím duelu zásluhou gólu Nathana Redmonda poradil se Southamptonem rovněž 1:0.