Co plánuje Mbappé? V PSG už moje budoucnost ani není téma, nikdo se mnou o tom nemluví, prozradil kanonýr

Kroutí si kanonýr Kylian Mbappé poslední dva měsíce v PSG? Vše nasvědčuje tomu, že si francouzský kanonýr zahraje na evropském šampionátu v Německu a pak zamává Paříži na rozloučenou. Ve francouzském klubu mu vyprší smlouva. A protože nový kontrakt neuzavřel, je stěhování do Realu Madrid sázkařskou terminologií řečeno jako velká tutovka. Oficiálně však bude informace o budoucnosti pětadvacetiletého bombarďáka zveřejněna na přelomu května a června.

Co plánuje Mbappé? V PSG už moje budoucnost ani není téma, nikdo se mnou o tom nemluví, prozradil kanonýr

Nervy napnuté k prasknutí musejí mít fanoušci Kyliana Mbappého, Realu Madrid a PSG. Opakující se sága možného odchodu francouzského kanonýra z Paříže se nejspíše v létě dočká rozuzlení. A nejspíš z toho bude přestup léta 2024.

Ligová část sezony skončí ve druhé polovině května, v polovině dalšího měsíce pak v Německu začne evropský šampionát. Ještě před jeho startem bude mít Mbappé definitivně jasno, oznámil to v neděli. "Lidé se o mé situaci včas dozvědí. Na Euro přijedu s čistou hlavou. Už teď jsem klidný," napsal na sociálních sítích.

"V klubu už má budoucnost ani není téma, nikdo se mnou o tom nemluví. Žádné starosti nemám. Na Euro pojedu s klidem a připraven dokázat velké věci," dodal.

Mbappé vyrostl v mládežnické akademii AS Monaco a v dresu knížecího celku začal i s velkým fotbalem. Před šesti lety se stěhoval do hlavního města, za PSG odehrál 297, nastřílel 250 gólů a na dalších 106 trefách se podílel přesnou finální přihrávkou.