Rozjetý Stuttgart nezastavil ani Král. Guirassy vstřelil branku č. 21 a VfB dál vyvíjí tlak na druhý Bayern

Hráči Stuttgartu porazili v německé lize Union Berlín 2:0 a jsou bod za druhým Bayernem, který má k dobru sobotní zápasu proti Mohuči. Český záložník Alex Král nastoupil za poražené mužstvo od 66. minuty.

Na trávník přišel záhy poté, co Führich zvýšil na 2:0 pro VfB. První gól zápasu dal v 19. minutě guinejský útočník Guirassy, který je s 21 brankami druhý v tabulce střelců za Kanem z Bayernu (27).

Bayern čeká obměna, jakou nepamatuje, mluví se o konci Goretzky či Kimmicha, kteří v roli lídrů zklamali, hlásí expert

Krátce po Králově příchodu na hřiště šli hosté do oslabení, když Schäfer dostal červenou kartu za ostrý zákrok na koleno Vagnomana.

Stuttgartu vyhrál včetně domácího poháru i třetí vzájemný zápas v sezoně a znovu od Unionu neinkasoval. V lize bodoval posedmé za sebou.