V Turíně věří, že risk je zisk. Juventus přivedl z Ligue 1 Portugalce, který už je 10 měsíců bez fotbalu

Massimiliano Allegri má v prvním týmu Juventusu opět Portugalce. Turínskému titánovi se totiž podařilo dotáhnout přestup obránce Tiaga Djala, který dorazil na sever Apeninského poloostrova z francouzského celku LOSC Lille.

V Turíně věří, že risk je zisk. Juventus přivedl z Ligue 1 Portugalce, který už je 10 měsíců bez fotbalu

Cena je oproti hodnotě uváděné na transfermarkt.com (15 milionů eur) příznivá. Minimálně tedy pro jeho nového zaměstnavatele z Juventus Stadium

Jak uvádí server Sportsmole, současného lídra Serie A to vyšlo na 3,6 milionu eur, s tím, že dalších 2,6 milionu eur může na francouzskou půdu připlout později díky výkonnostním bonusům.

Bývalý hráč rezervy Sportingu Lisabon se zavázal turínskému obrovi na dva a půl roku a součástí čerstvé dohody je i opce na další prodloužení spolupráce až do léta 2028.

Zůstane Mourinho v Itálii? Pět důvodů, proč by jeho angažmá v Neapoli bylo ideálním řešení pro obě strany

Djaló, šampion Ligue 1 z ročníku 2020/2021, opustil tamní branži po více než stovce odehraných soutěžních zápasů.

"Stará dáma", jež nyní táhne lichotivou šňůru 18 utkání bez porážky, jde ovšem s jeho angažováním do mírného rizika a nepochybně dá své čerstvé akvizici dostatek času na adaptaci.

Člen širšího kádru portugalské reprezentace totiž kvůli zranění kolena nehrál fotbal od loňského března, čili zhruba deset měsíců.

Naposledy byl v akci 4. 3. 2023 na půdě Racingu Lens, kde už ho po třinácti minutách musel nahradit Alexsandro Ribeiro.