Vydá se Everton na nákupy do druhé Bundesligy? Dyche má na svém seznamu přání kanonýra Norimberku

Z druhé nejvyšší soutěže se do slovutné Premier League nepřestupuje každý den. Tu a tam však dochází k výjimkám a o jednu z nich by se mohl v roce 2024 postarat Everton.

Vydá se Everton na nákupy do druhé Bundesligy? Dyche má na svém seznamu přání kanonýra Norimberku

Sportovní úsek "toffees" z Goodison Parku má totiž na radaru nadějného teenagera Cana Uzuna, jenž je doma v Norimberku, do něhož se přesunul z Ingolstadtu již před necelými pěti lety.

Novinář Florian Plettenberg ze Sky Deutschland hlásí, že mezi vážně zájemce o talent ze struktur 1. FC patří právě i celek z modré strany Liverpoolu.

Everton je v současnosti ve své domácí soutěži až sedmnáctý a manažer Sean Dyche by osvěžení kádru nepochybně uvítal.

Tím spíš, že osmnáctiletý útočící hráč prožívá ve druhé Bundeslize, v níž debutoval už v předešlém ročníku 2022/2023, vynikající sezonu.

West Ham se chystá na rekordní utrácení. V Německu si vyhlédl spoluhráče Schicka s Hložkem, hvězdu chce Chelsea i Newcastle

Uplynulý víkend se mu podařilo v rámci jasné domácí výhry nad Hansou Rostock (3:0) skórovat hned dvakrát a byl hlavní hvězdu utkání.

Od úvodu podzimu se v Regensburgu narozený mládežnický reprezentant Turecka střelecky prosadil jedenáctkrát v osmnácti startech a k tomu přidal i tři gólové asistence.

Druhá Bundesliga přitom není soutěží, kde by se individuální statistiky rozšiřovaly zrovna snadno. Je tedy zřejmě jen otázkou času, kdy půjde za lepším.

Kontrakt k Bavorsku mu běží až do léta 2027 a na transfermarkt.com u něj svítí tržní hodnota 8 milionů eur. I kdyby za něj měl Everton vysázet dvakrát více, pořád by se mu to mohlo vyplatit.

Onanova africká noční můra: tři střely, tři góly. Manchester United prý už hledá novou brankářskou jedničku