Posílení středu obrany se dá očekávat i v Realu. Ancelotti ukázal překvapivě na tvář Evertonu

Zajímavý přesun by mohl být zrealizován ještě během lednového přestupového okna a na svědomí by jej měl Real Madrid. Ten podle informací listu Daily Mail projevuje zájem o jednadvacetiletého anglického obránce ve službách Evertonu Jarrada Branthwaiteho.

Posílení středu obrany se dá očekávat i v Realu. Ancelotti ukázal překvapivě na tvář Evertonu

Sto osmdesát centimetrů vysoký obránce se jeví jako velká opora Toffes a svými výkony se snaží klub držet od sestupového pásma. Aktuálně sedmnáctý celek tabulky Premier League má na svém kontě šestnáct bodů, dalších deset mu bylo svazem odebráno, a tak není daleko od příček, které by znamenaly přesun do nižší soutěže.

Přijít o Branthwaiteho by bylo pro Everton citelnou ztrátou v boji o záchranu, neboť jej v této sezóně využil již k 21 zápasům napříč všemi soutěžemi. Jeho působivé výkony nezůstaly bez povšimnutí také u anglické reprezentace. Kolem jeho jména navíc krouží také Manchester United a Tottenham Hotspur.

ABSENCE BENSEBAINIHO A RYERSONA JSOU ZNÁT. I PROTO UŽ V DORTMUNDU VYHLÍŽEJÍ POSILU Z CHELSEA...

Současný kouč Realu Carlo Ancelotti má k tomuto hráči blízko, neboť během jeho působení v Evertonu si pod jeho taktovkou odbyl debut. Dvojice je údajně v kontaktu a Branthwaite udržuje velmi dobré vztahy i se synem italského kouče Davidem.

Bílý balet navíc hledá novou tvář do srdce defenzivy, neboť Éder Militão a David Alaba jsou mimo hru vinou zranění. Někdejší tvář PSV by se tak mohla přesunout do španělské metropole, což měl pro list The Sun naznačit i jeho agent David Reeves, ačkoliv zároveň zmínil, že se jeho svěřenec plně soustřeďuje na své povinnosti v Evertonu.

Foto: Everton FC