Arsenal by rád opět loupil v táboře Chelsea, ta se porozhlíží po náhradě u lídra Bundesligy

Bláznivé utrácení londýnské Chelsea zatím nepřináší kýžený efekt ve výsledcích, ale dalo by se s nadsázkou říct, že z tohoto nezdaru profitují jiné kluby, které odkupují nepotřebné zboží ze Stamford Bridge. Patří mezi ně třeba Arsenal či AC Milán a v případě prvního jmenovaného by mohlo dojít k dalšímu loupení v táboře Blues již během nadcházejícího přestupového okna.

Arsenal by rád opět loupil v táboře Chelsea, ta se porozhlíží po náhradě u lídra Bundesligy

Podle serveru Fichajes má být předmětem zájmu ukrajinský forvard Mykhaylo Mudryk. Dvaadvacetileté křídlo vyšlo na začátku tohoto roku Blues na 100 milionů eur a někdejší tvář Šachtaru Doněck zatím nepotvrdila svůj potenciál.

I proto na Ostrovech kolují spekulace o jeho možném odchodu, i když vedení Blues se tváří, že Mudryk je stále hájený a navyká si na tamní nejvyšší soutěž. Navíc nelze očekávat, že by Arsenal byl ochotný utratit takovou sumu, aby jej zlákal na Emirates Stadium. Arteta v něm ale vidí alternativu na post, na kterém dominuje Bukayo Saka. V pozoru má být ale i Juventus, který taktéž zvažuje své možnosti.

Chelsea s výkony Mudryka ale spokojená není a argentinský stratég Mauricio Pochettino by rád zlákal do svých řad nového křídelníka. Spadeno má mít na Floriana Wirtze, který podle Team Talk může zamířit také do Bayernu Mnichov nebo Realu Madrid.

Dvacetiletý mladík je vnímán jako budoucnost německé reprezentace a v barvách Leverkusenu se výrazně podílí na výsledcích, díky kterým může Bayer živit svůj sen o mistrovském titulu v Bundeslize.

NOVÝ GÓLOSTROJ PRO REAL? KOLEGA LINGRA S HANCKEM STŘÍLÍ TOLIK BRANEK, ŽE O NĚM UVAŽUJE I PÉREZ

Foto: Chelsea FC