Defenziva Rudých ďáblů by mohla doznat zásadních změn. Vsadí kouč Ten Hag na portugalské duo?

Výsledky Manchesteru United v této sezóně nejsou příliš přesvědčivé. Družina nizozemského stratéga Erika ten Haga je pod tlakem i drobnohledem a očekává se, že dojde k celé řadě personálních změn. Problematický Sancho, početná marodka, ale i výpadek formy některých klíčových tváří. Na první pohled se zdá, že na Old Trafford nejvíce hoří defenziva, a tento problém by mohlo vyřešit duo Gonçalo Inácio a António Silva z Portugalska.

Defenziva Rudých ďáblů by mohla doznat zásadních změn. Vsadí kouč Ten Hag na portugalské duo?

Poslední krach Rudých ďáblů přišel o víkendu v městském derby proti Citizens, kteří jednoznačně vyplenili Old Trafford 3:0. Opět se ukázalo, že sestava domácích má trhliny a chybí především schopní obránci. Zranění Lisandro Martínez a Luke Shaw by mohli být již během ledna nahrazeni nově příchozími, což by zvýšilo konkurenci v kádru i po jejich návratu.

Uznávaný novinář Fabrizio Romano možné angažování dvojice z portugalské nejvyšší soutěže vnímá během lednového přestupového okna jako nemožné. Poukazuje především na zdlouhavá vyjednávání, která mnohdy zhatí potencionální transfery. Španělský portál Fichajes však přidává, že se Rudí ďáblové ve své snaze nevzdávají.

Oba hráči již prokázali velkou dávku talentu v portugalské nejvyšší soutěži. Dvadvacetiletý Gonçalo Inácio je stabilní tváří Sportingu a jeho jméno je s přesunem na Ostrovy spojováno již delší dobu. O dva roky mladší António Silva je velkou nadějí Benfiky. V obou případech se bude jednat o nákladné transfery, ale Manchester United vlastně nemá moc na vybranou, pokud předčasně nechce hodnotit sezónu jako nevydařenou.

VYZKOUŠÍ SI KONEČNĚ DRUHÝ NEJLEPŠÍ HRÁČ LALIGY I PREMIER LEAGUE? NA OLD TRAFFORD PŘEMÝŠLÍ O GRIEZMANNOVI

Foto: Sporting CP