Semafor F:NL: Zbrojovka stoupá vzhůru, béčko Sparty padá dolů. Nový nejlepší střelec je z Chrudimi

Velmi často se mění role týmů v tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Stalo se tak i v tomto kole. Na čele sice zůstal Vyškov, nicméně pořádně nahoru se dere i Zbrojovka. Nedobře hraje naopak sparťanské béčko. Druhá liga má také nového nejlepšího střelce.

Semafor F:NL: Zbrojovka stoupá vzhůru, béčko Sparty padá dolů. Nový nejlepší střelec je z Chrudimi

Červená – sparťanské béčko míří k sestupovým vodám

Varnsdorf stále čeká na výhru a Prostějov padl po přestřelce v Drnovicích, nicméně o těchto dvou týmech už řeč byla. Nemělo by se ale zapomínat na rezervu Sparty, která má stejně bodů jako prostějovský SK.

V semaforu jsme zmiňovali Příbram, která se potápěla. A léčba šokem zabrala. Právě na úkor Sparty, která proti Hušbauerovi a spol. padla 1:2.

A byla to pořádně krutá porážka, rozhodující gól totiž přišel až ve druhé minutě nastavení. Co způsobil? To, že Sparta má po devíti kolech na kontě stejně bodů jako předposlední Prostějov. Za celou sezonu má jedinou výhru, která už je přes měsíc stará.

„Dokázali jsme vyrovnat a vytvořit si i další slibné situace. Bohužel se nám obrat nepodařil. Neudrželi jsme trpělivost a možná i z přemíry snahy o vítězství se hra zvrhla v hektický závěr. Po rohovém kopu jsme pak naprosto nesmyslně inkasovali, nebyli jsme koncentrovaní na defenzivu,“ litoval pro klubový web trenér Janoušek.

Foto: AC Sparta Praha