Transferový boulevard: United ve snaze o Kvaratskheliu nepokročil, Arsenal asi půjde do Zubimendiho výstupní klauzule

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: United ve snaze o Kvaratskheliu nepokročil, Arsenal asi půjde do Zubimendiho výstupní klauzule

Mail: Obdiv Manchesteru United k jedenadvacetiletému gruzinskému křídelníkovi Khvichovi Kvaratskheliovi zůstane i v zimním přestupovém období nenaplněn, když Neapol aktuálně ani nezvažuje možnost prodeje své ofenzivní opory.

ESPN: Erik ten Hag nehodlá za žádnou cenu ustoupit od svého požadavku, aby se jemu i Manchesteru United Jadon Sancho veřejně i soukromě omluvil, když jej třiadvacetiletý křídelník nařkl ze lži.

Football Insider: Bayern Mnichov by se mohl v lednovém přestupovém období vrátit k přestupu čtyřiadvacetiletého anglického obránce Trevoha Chalobaha z Chelsea

Marca: Manchester City zkusil v létě "všechno" ve snaze podepsat Lamine Yamala, aby následně šestnáctiletý španělský křídelník prorazil v prvním týmu Barcelony.

L'Equipe: Třiadvacetiletý francouzský záložník Nice Jean-Clair Todibo odmítl v létě nabízený přestup do Manchesteru United, protože "nechtěl udělat chybu". 

FootballTransfers: Liverpool není blízko žádné dohodě o koupi jedenadvacetiletého ekvádorského obránce Piera Hincapieho z Bayeru Leverkusen, přestože některé zprávy z Německa hovoří o opaku. 

Football Insider: Navzdory záměru Tottenhamu Hotspur podat lednovou nabídku na třiadvacetiletého anglického záložníka Chelsea Conora Gallaghera, ten je na Stamford Bridge spokojený a nechce klub opustit. 

El Nacional: Arsenal se chystá uplatnit výstupní klauzuli ve výši jedenapadesáti milionů liber ve smlouvě čtyřiadvacetiletého záložníka Realu Sociedad Martina Zubimendiho, který má být rovněž dlouhodobým transferovým cílem manažera Barcelony Xaviho.