Transferový boulevard: Raketa pro Saku, Leicester našel náhradu za Vardyho

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Raketa pro Saku, Leicester našel náhradu za Vardyho

90min: Manchester City nemá v úmyslu v létě prodávat sedmadvacetiletého anglického reprezentačního záložníka Kalvina Phillipse, ten nicméně zvažuje odchod z Etihad Stadium kvůli nedostatku herního prostoru.

Mail: Nová smlouva jedenadvacetiletého anglického křídelníka Bukaya Saky s Arsenalem podle všeho bude hráči zajišťovat roční příjem téměř patnácti milionů liber.

Football Insider: Tottenham se postavil v Brightonu do fronty na osmnáctiletého irského útočníka Evana Fergusona, který v posledních týdnech přitahuje stále více zájemců.

Bild: Borussia Dortmund si v Manchesteru City vytipovala talentovaného devatenáctiletého záložníka Shea Charlese a v létě by jej chtěla ze severu Anglie přivést na západ Německa.

Goal: Záložník Fulhamu Andreas Pereira, poté co se dozvěděl o zájmu Chelsea o svou osobu, začal usilovat o odchod z Craven Cottage a přesun v rámci západního Londýna.

Mundo Deportivo: Mikel Merino stále i přes neúspěch v zimním přestupovém období zůstává na radaru Aston Villy, šance Unaie Emeryho na zisk záložníka Realu Sociedad klesají, když tento má mít ve Španělsku před podpisem nové smouvy. 

Corriere dello Sport: Brighton a Crystal Palace intenzivně sledují italského útočníka Matea Reteguiho a zvažují, zda se jej po jeho čtvrtečním gólu do sítě Anglie pokusí přivést z Argentiny, kde aktuálně hraje za Tigre na hostování z Bocy Juniors.

Gazzetta dello Sport: Leicester intenzivně monitoruje progres útočníka Loise Opendu z Lens, přičemž jej má vytipovaného jako dlouhodobou náhradu za Jamieho Vardyho.