Transferový boulevard: Ferguson odmítne Old Trafford, zájem o Oxlade-Chamberlaina

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Ferguson odmítne Old Trafford, zájem o Oxlade-Chamberlaina

Sun: Osmnáctiletý útočný talent Brightonu Evan Ferguson nemá zájem o nabídku Manchesteru United a chce zůstat na jihu Anglie, protože si myslí, že Seagulls budou lepší pro jeho další rozvoj.

Football Insider: Chelsea je ochotna dát poptávaných sto milionů liber za svůj hlavní letní přestupový cíl, čtyřiadvacetiletého nigerijského útočníka Victora Osimhena z Neapole. 

Fabrizio Romano: Blues rovněž začali jednat s jedenatřicetiletým francouzským záložníkem N'Golo Kantém o nové dvouleté smlouvě s opcí na další rok, která by jednoho z nejlepších hráčů světa na své pozici dál udržela v Chelsea.

Telegraph: Chelsea se nelíbí záměr jejího bývalého manažera, nově jmenovaného kouče Bayernu Mnichov Thomase Tuchela, který chce do Bavorska přetáhnout vysoce ceněného anglického trenéra Anthonyho Barryho.

Mail: Aston Villa, Newcastle a Brighton mají zájem o podpis devětadvacetiletého anglického záložníka Alexe Oxlade-Chamberlaina, kterému na konci sezony končí smlouva v Liverpoolu.

AS: Ačkoli Arsenal a Manchester United jsou údajně ochotni uplatnit jeho výstupní klauzuli ve výši 40 milionů eur, záložník Celty Vigo Gabri Veiga hodlá počkat na nabídku z Realu Madrid.

Football Insider: Newcastle je další z klubů, který má zájem o podpis osmadvacetiletého záložníka Southamptonu a anglické reprezentace Jamese Ward-Prowseho.

Fichajes: Chelsea a Arsenal se v létě přímo střetnou o podpis jedenadvacetiletého belgického záložníka Evertonu Amadoua Onany.