Transferový boulevard: Tři útočníci pro United, dva kusy z Chelsea pro Tuchela

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Tři útočníci pro United, dva kusy z Chelsea pro Tuchela

Daily Star: Osmadvacetiletý srbský útočník Fulhamu Aleksandar Mitrovič byl vysoko na seznamu vyhlédnutých útočníku pro Manchester United a to do momentu, než si ve vzájemném střetnutí zkazil své šance na přesun na Old Trafford strčením do rozhodčího Chrise Kavanagha za které byl vyloučen.

Football Insider: Manchester United se nyní intenzivně zajímá o osmnáctiletého útočníka Evana Fergusona z Brightonu a stejně tak má mít konkrétní zájem  o dva roky staršího Dána Rasmuse Hojlunda, který zažívý průlomovou sezónu v  Atalantě Bergamo.

Calciomercato: Liverpool respektive jeho trenér Jürgen Klopp zvažuje, že by potíže své zálohy vyřešil kompletně v Brightonu, kde by si za 150 milionů liber koupil duo záložníků Brightonu Alexis Mac Allister - Moises Caicedo.

Sun: Nový manažer Bayernu Mnichov Thomas Tuchel by rád znovu navázal spolupráci s duem svých bývalých podřízených z Chelsea, a to brankářem Edouardem Mendym a záložníkem Mateem Kovačičem.

Sun: Manchester City je připraven nabídnout dvaadvacetiletému norskému útočníkovi Erlingu Haalandovi novou smlouvu v hodnotě 500 000 liber týdně ve snaze odvrátit zájem Realu Madrid.

Daily Star: Leeds United se v létě pokusí o opětovné angažování sedmadvacetiletého anglického záložníka Kalvina Phillipse, a to přesto že tento do Manchesteru City z Elland Road odešel teprve před rokem.

Teamtalk: Brighton nemá v úmyslu pustit třiačtyřicetiletého manažera Roberta de Zerbiho v případě, že by jím chtěl Tottenham nahradit dosavadního kouče Antonia Conteho.

Football Insider: Pokud Southampton sestoupí z Premier League, jeho kádr stoprocentně opustí osmadvacetiletý záložník James Ward-Prowse, přičemž zájem o jeho podpis má dlouhodobě Tottenham.