Transferový boulevard: United čekají zda se Chelsea nevzdá Felixe, Villa sbírá 80 milionů na Goncalvese

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.    

Transferový boulevard: United čekají zda se Chelsea nevzdá Felixe, Villa sbírá 80 milionů na Goncalvese

Sport: Manchester United je v případě, že by Chelsea neuplatnila opci na permanentní přestup portugalského útočníka Joaa Felixe, připraven zkusit jej z jeho domovského Atletica Madrid přivést na Old Trafford. Cena třiadvacetiletého hráče se přitom odhaduje na sto milionů liber.

Record: Aston Villa zvažuje ambiciózní tah, v jehož rámci by se v létě pokusila přivést útočníka Sportingu Lisabon Pedra Goncalvese. Čtyřiadvacetiletý hráč přitom má ve smlouvě výstupní klauzuli v hodnotě 80 milionů eur.

Gazzetta dello Sport: West Ham bude usilovat o křídelníka Interu Milán Joaquína Correu, když se jeho domovský celek nebrání možnému prodeji. Kladiváři by podle všeho nicméně mohli čelit v zájmu o podpis osmadvacetiletého Argentince konkurenci v podobě Aston Villy

Sun: Sedmadvacetiletý americký brankář Zack Steffen připustil, že nepředpokládá, že by se po hostování v Middlesbrough vrátil do kádru Pepa Guardioly a své angažmá v Manchesteru City bere jako ukončenou kapitolu. Za City odchytal za tři roky 21 zápasů.

Football Insider: Southampton očekává, že v létě dostane z Manchesteru United, Aston Villy a Leicesteru nabídky na třiadvacetiletého ghanského obránce Mohammeda Salisu. V případě, že by Saints sestoupili pak neexistuje šance, že by mohli hráče udržet.

Gazzetta dello Sport: Manchester United zároveň pozorně sleduje progres třiadvacetiletého záložníka italské reprezentace Davideho Fratessiho. Skauti Rudých ďáblů se v Sassuolu potkávají se konkurenty z Juventusu a AS Řím, kteří mají mít též zájem.

TuttoSport: Liverpool je připraven nabídnout 44 milionů liber, aby porazil Manchester United a Tottenham a získal žádaného nizozemského středního obránce Perra Schuurse, který ve svých třiadvaceti letech září v obraně AC Turín.

90min: PSV Eindhoven má být nakloněn letnímu prodeji pětadvacetiletého záložníka z Pobřeží slonoviny Ibrahima Sangarého, přičemž zájem mají mít Arsenal, Chelsea a Tottenham.