Transferový boulevard: Zájem o Benrahmu ze San Sira, Emery se “zamiloval” do McKennieho

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Zájem o Benrahmu ze San Sira, Emery se “zamiloval” do McKennieho

SerieBNews: AC Milán chystá překvapivý pokus o získání křídelníka West Hamu Saida Benrahmy, jež byl vytipován jako potenciální náhrada za Rafaela Leaa. AC je ochotno zaplatit přes 26 milionů liber.

Bild: West Ham naproti tomu v rámci rozsáhlé přestavby ofenzívy zvažuje alternativu, že by se pokusil získat třicetiletého útočníka německého Werderu Brémy Niclase Fullkruga. 

90min: Newcastle, Aston Villa, Wolves a Leeds United stojí ve frontě na podpis devětadvacetiletého portugalského beka Raphaela Guerreira, kterému v létě končí smlouva v Borussii Dortmund. 

Fabrizio Romano: Fulham intenzivně monitoruje progres dvacetiletého francouzského záložníka Edouarda Michuta z Paris St-Germain, který je aktuálně na hostování v Sunderlandu.

Tuttosport: Manažer Aston Villy Unai Emery se shlédl v kmenovém záložníkovi Juventusu Westonu McKenniem a je připraven se ho v létě pokusit získat, pokud by Leeds, kde je Američan v současnosti na hostování, nevyužil opci na jeho podpis.

Mondo Udinese: Everton - pokud se udrží v Premier League - na léto plánuje dvojitý nákup v italském Udinese a chtěl by podepsat útočníka Beta společně s obráncem Rodrigem Becaem. 

Calciomercato: Inter Milán se blíží podpisu krajního hráče Clubu Bruggy Tajona Buchanana, což pravděpodobně uvolní cestu k prodeji Denzela Dumfriese, o kterého má intenzivní zájem Manchester United.

Bild: Šéf Tottenhamu Daniel Levy se snaží přesvědčit k návratu Mauricia Pochettina a hodlá mu “na uvítanou” z Bundesligy koupit Juliana Brandta (Borussia Dortmund) a Joska Gvardiola (RB Lipsko).