Bílý balet otočil zápas s Espaňolem, Barcelona vyhrála v Bilbau a má na Real náskok devíti bodů

Fotbalisté Realu Madrid otočili ve 25. kole španělské ligy zápas s Espaňolem Barcelona. Mallorca remizovala se San Sebastianem 1:1. Fotbalisté Barcelony zvítězili na hřišti Athleticu Bilbao 1:0. O branku se postaral v nastavení prvního poločasu Brazilec Raphinha. Bilbao v závěru srovnalo, ale videorozhodčí gól neuznal kvůli ruce Muniaína. Katalánci mají na druhý Real Madrid v čele devítibodový náskok.

Real v předchozích dvou kolech uhrál jen remízy a dnes už v osmé minutě inkasoval. Nejlepší střelec hostů Joselu se po centru dostal ke střele ve vápně a z voleje přesně trefil horní roh branky bezmocného Courtoise. Favorit ale výsledek otočil ještě v prvním poločase.

Nejprve po individuálním průniku přesně vystřelil Vinícius, pár minut před přestávkou se hlavou prosadil Militao. V druhém dějství mířil nad Kroos, o pár minut později trefil Rodrygo z přímého kopu břevno. Ve třetí minutě nastavení potvrdil výhru "Bílého baletu" Asensio.

Real Sociedad šel sice na hřišti Mallorcy do vedení už ve třetí minutě zásluhou Fernándeze, ale po pauze vyrovnal I Kang-in. Na výhru San Sebastian čeká pět soutěžních zápasů, ve čtvrtek prohrál na hřišti AS Řím úvodní duel osmifinále Evropské ligy.

Fotbalisté San Sebastianu pouze remizovali na hřišti Mallorky 1:1 a po čtvrté ztrátě za sebou nevyužili šanci jít na třetí místo. Baskický klub vyhrál jediný ze sedmi posledních zápasů La Ligy a dnes se pouze dotáhl na Atlético Madrid, které čeká utkání 25. kola až v pondělí.

Real Sociedad šel sice do vedení už ve třetí minutě zásluhou Fernándeze, ale po pauze vyrovnal I Kang-in. Na výhru San Sebastian čeká pět soutěžních zápasů, ve čtvrtek prohrál na hřišti AS Řím úvodní duel osmifinále Evropské ligy.

Šestý Villarreal doma remizoval s pátým Betisem Sevilla 1:1. Hostující "Béticos" se dostali do vedení v 38. minutě po gólu svého nejlepšího střelce Iglesiase, který se tak v sezoně dostal na 11 branek. Domácí vyrovnali gólem Pinoa z 55. minuty.