Konkurence pro Paříž. O náhradníka Chelsea projevil zájem další evropský gigant

Marocký reprezentant Hakim Ziyech se nedokázal prosadit do základní sestavy Chelsea pod Thomasem Tuchelem, ani pod nynějším lodivodem „Blues“ Grahamem Potterem, a tak není žádným překvapením, že v letním přestupovém období pravděpodobně klub z Londýna opustí. Kromě PSG se nově spekuluje i o zájmu Bayernu.

Konkurence pro Paříž. O náhradníka Chelsea projevil zájem další evropský gigant

Ziyech měl poslední den přestupové období namířeno na hostování do francouzské metropole, jenomže transfer zhatila Chelsea tím, že poslala do Paříže spatné dokumenty a podruhé je poslala pozdě, a tak ke zděšení všech k dohodě nedošlo.

PSG se pokoušelo odvolat, jenže neúspěšně. Špatný přístup londýnského klubu může být zapříčiněný tím, že vedení klubu v tu dobu dotahovalo přestup mistra světa Enza Fernándeze z Benfiky.

Marocký křídelník přišel do Londýna v sezoně 2020/21 z Ajaxu a smlouvu má platnou až do léta 2025. Chelsea se letnímu prodeji nebrání, částka by se měla pohybovat okolo 40 milionů eur. Dále by „Blues“ měl opustit i Pulisic a Aubameyang.

Ziyech největší dojem udělal na mistrovství světa, kde hrál nedílnou roli v postupu Maroka až do semifinále. Chelsea v lednu posílili Felix, Mudryk, Madueke, v létě se z Lipska k „Blues“ připojí navíc Nkunku, a tak devětadvacetiletému Maročanovi nebude stát nic v cestě opustit Anglii. Kromě Paříže by měl mít zájem podle serveru sportsmoole.co.uk nově i Bayern Mnichov.