Rána pro United. Casemiro u Kanonýrů nenastoupí

Manchester United v dohrávce 7. kola odmítl posunout se na druhou pozici, po remíze na půdě Crystal Palace navíc přišel o svého klíčového hráče, Casemira.

Manchester United po brance Bruna Fernandese ze závěru první půle šel v Londýně do vedení, o dva body ale přišel po fantasticky zahrané standardce od Michaela Oliseho. Ten zařídil konečnou remízu 1:1 a Manchester United odsoudil k setrvání na třetí pozici.

Rudí ďáblové přišli o sérii devíti zápasů s výhrou a do nedělního šlágru na půdě Arsenalu budou muset vyřešit jednu značnou nepříjemnost. Karetní trest si v příštím kole odpyká Casemiro.

Brazilský středopolař nastoupil v karetním ohrožení od první minuty, deset minut před koncem ale zasáhl nohy Wilfrieda Zahy a inkasoval pátou žlutou kartu v sezóně.

"Tento zápas byl důležitý. Každý zápas je důležitý," odpovídal manažer Erik ten Hag na otázku, zda nebylo vhodnější Casemira posadit na lavičku. "Každý zápas v Premier League je top zápas. Casemiro je pro nás opravdu důležitý hráč a je jedním z důvodů, proč jsme v takové pozici, v jaké nyní jsme," chválil svou letní akvizici ten Hag.

"Minule jsme porazili Arsenal bez Casemira, takže na to tým máme. Nyní musíme zaplnit mezeru, udělat pořádný plán a ukázat, že to umíme i bez něj," doplnil na pozápasové tiskové konferenci ten Hag.