Newcastle se přehrabuje ve vyprodávaném zboží Blues, zvažuje nákup hned tria jmen

Eddie Howe při nesporném přestupovém potenciálu Strak během ledna ještě nepřivedl do svého týmu žádné nové jméno. Oživit má v plánu především zálohu.  

Newcastle se přehrabuje ve vyprodávaném zboží Blues, zvažuje nákup hned tria jmen

Hráči už uvyklými na Premier League hodlá Newcastle United do druhé poloviny Premier League posílit svůj kádr, když podle informací anglického deníku Telegraph vedení Strak zvažuje podpisy tria fotbalistů z Chelsea, vytipováni měli být  Conor Gallagher, Ruben Loftus-Cheek a Hakim Ziyech. Podle sportovního úseku Strak by tito hráči mohli zajímavým způsobem přispět k rozšíření herních možností severoanglického klubu a podle Telegraphu vedení Strak plánuje, že se v následujících dnech spojí s Blues.

Chelsea po podpisové smršti, v jejímž rámci jen v lednu už podepsala sedm hráčů za sumu přesahující sto padesát milionů liber včetně naposledy představeného ukrajinského křídelníka Mykhaila Mudryka, jež ze Šachťaru Doněck přijde za sedmdesát milionů liber (plus třicet dalších eventuálně může na východní Ukrajinu přijít na bonusech) se bude v následujících dnech podle všeho některých přebytečných položek svého kádru chtít zbavit, a minimáln v tomto směru by mohl mít Newcastle určitou šanci.

Chelsea je údajně ochotná jednat o odchodu devětadvacetiletého Ziyecha, který se zvlášt po příchodu Mudryka ještě více vzdálil jakémukoliv hracímu času, o perspektivní anglické duo Gallagher a Loftus-Cheek nicméně Blues v tuto chvíli nechtějí přijít. Toto se může změnit pokud by se Chelsea podařilo realizovat další přestupový cíl v podobě Moisese Caiceda z Brightonu, Newcastle má v dané souvislosti nicméně alternativně zvažovat pokus o podpis Scotta McTominaye z Manchesteru United.