Transferový boulevard: Leicester blízko přestupového rekordu, Chelsea s útratami ještě neskončila

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Leicester blízko přestupového rekordu, Chelsea s útratami ještě neskončila

Jeunex Footeux: Newcastle bojuje s Fulhamem o podpis ofenzivního záložníka Lens Desire Doueho, který v sedmnácti letech prožívá průlomovou sezónu v Ligue 1, když za Lens nastoupil ve třinácti zápasech domácí soutěže a vstřelil dva góly. 

Sky Sports: Chelsea plánuje ještě během ledna utratit dalších sto milionů liber, přičemž mezi cíli jejich přestupových záměrů mají též být Rafa Marin z Realu Madrid a Moises Caicedo z Brightonu

Record: Tottenham se tento týden opět sejde se zástupci Sportingu Lisabon ve snaze dotáhnout podpis Pedra Porra. Obě strany se ve svých názorech na přestupovou částku liší o cca devět milionů liber. Sporting trvá na dodržení výstupní klauzule ve výši čtyřiceti milionů.

Corriere dello Sport: Leicester se přiblížuje k rekordnímu klubovému přestupu, jehož předmětem má být útočník Fiorentiny Nicolas Gonzales. Nejnovější nabídka Lišek ve výši 31 milionů liber už je pouze o čtyři miliony nižší než suma poptávaná Fialkami.

AS: Nottingham Forest a Southampton se tento měsíc střetnou o podpis šestadvacetiletého kolumbijského útočníka Hullu Oscara Estupinana, který v této sezóně v Championshipu nastřílel dvanáct gólu ve čtyřiadvaceti zápasech.

Teamtalk: Real Madrid zvažuje možnost nabídky na portugalského krajního obránce Manchesteru City Joaa Candela a to v souvislosti s tvrzením, že portugalská hvězda je v kádru Pepa Guardioly nespokojena. 

90min: Poté, co Arsenal díky Chelsea přišel o přestup Mykhaila Mudryka, se aktuálně vedení Gunners zaobírá myšlenkou, že by se pokusilo získat vysoce hodnoceného křídelníka Neapole Khvichu Kvaratskheliu.

Independent: Datové oddělené Brightonu vytipovalo čtyřiadvacetiletého argentinského útočníka Valentina Castellanose, jež je ve španělské Gironě na hostování z New Yorku City, jako potenciální přestupový cíl Seagulls.