Vystrčí Kuchta konečně své růžky naplno? Řepka je pesimista. I kvůli těm, kteří by mu měli góly připravovat

Čerstvě šestadvacetiletý český reprezentant Jan Kuchta se aktuálně se Spartou připravuje na blížící se odvetnou část FORTUNA:LIGY a měl by to být právě on, kdo bude snahu celého týmu přeměňovat v přesné zásahy.

Vystrčí Kuchta konečně své růžky naplno? Řepka je pesimista. I kvůli těm, kteří by mu měli góly připravovat

Během podzimu kvůli pětizápasovému trestu naskočil exslávista jen do jedenácti duelů a během 901 minut poskytnutého času se mu podařilo vstřelit čtyři branky a dvakrát asistovat.

Bude mít kmenový útočník Lokomotivu Moskva, kde je smluvně vázán až do 30. června 2026, lepší jaro? Například bývalý sparťanský kapitán Tomáš Řepka je v tomto směru spíše pesimistou...

"Já myslím, že ne," napsal na svém Instagramu na adresu fotbalisty, jehož současná tržní hodnota se podle transfermarkt.com blíží osmdesáti milionům korun.

Jeden z fanoušků rudých barev sice poznamenal, že bude nezastavitelný, jakmile bude dostávat balony, které potřebuje. nicméně ani to přísného Řepku neobměkčilo.

"Je otázka, kdo mu je bude dávat," rýpl si do současné záložní řady slavného "S" známý internacionál, jenž momentálně investuje svůj čas a energie do studia trenérské licence A.

Nezasedl si podle vás někdejší stoper West Hamu či Fiorentiny na současného svěřence Briana Priskeho jen kvůli jeho minulosti v sešívaných barvách?

Spoluhráč Čvančařy, Minčeva a spol. si bude moci svého kritika naklonit o něco víc na svou stranu třeba hned v pondělním přípravném duelu proti rakouskému obrovi Red Bullu Salcburk.

Vysvobození pro Nitu? Rumunský gólman prozradil, že by mohl změnit klubové barvy již v zimě