Dva zápasy, jeden bod. Spurs po Kataru nejedou a Conte křičí po posilách. Trio má být na cestě

Ze zápasů v Brentfordu a doma proti Aston Ville si fandové Spurs k Vánocům přáli šest bodů. Možná i čtyři by skromnějším stačily. Jediný bodík zachráněný z průběžného výsledku 0:2 na GTech Community Stadium nicméně odhalil zásadní díru mezi přáním a současnou kvalitou kádru.  

Dva zápasy, jeden bod. Spurs po Kataru nejedou a Conte křičí po posilách. Trio má být na cestě

Na Tottenham Hotspurs Stadium se z toho stal do jisté míry celoroční folklór. Antonio Conte tlačí vedení, aby mu dalo peníze na posily a tvrdí - že na daleké cestě za vysněným titulem - se nesmí šetřit. Aktuálně je to spíš o místu v Lize mistrů, ze kterého Tottenham aktuálně vytlačil Manchester United a především o příšerné formě Kohoutů, kteří po Vánocích zatím ve dvou zápasech proti spíše průměrným Brentfordu a Aston Ville urvali jen jeden jediný bod. Takže posílení je ještě aktuálnější.A podle webu Teamtalk jsou nové tváře opravdu na cestě směrem severní Londýn. Jedna z Německa, dvě z Katalánska. 

Jako první přichází deník Bild s informací, že Spurs usilovně pracují na podpisu japonského záložníka Daichiho Kamady, který září ve Frankfurtu, kde si během čtyř a půl sezón připsal 32 gólů a 25 asistencí, a zaujal i na mistrovství světa. V létě mu nicméně s Orly končí končí smlouva a Tottenham se svou nabídkou ve výši téměř 100 tisíc eur týdně má až dvojnásobně přehazovat nabídku stávajícího klubu. Takže Frankfurt má být ochoten Kamadu prodat za 14 milionů.

Další dvě jména si Tottenham a duo Levy - Conte mělo vyhlédnout v Barceloně. První na řadě má být ofenzivní křídelník Ferran Torres. Bývalý útočník City se v létě ocitl na vedlejší koleji a v LaLize a Lize mistrů tak nastoupil jen v sedmi zápasech dohromady. Marca nyní tvrdí, že Barca je ochotna Torrese pustit tomu, kdo zaplatí čtyřicet milionů eur a že Xavi už má dokonce vytipovaného Wilfrieda Zahu s končící smlouvou jako levnou náhradu. Ani dalšímu cíli na Nou Campu pšenka nekvete, Franck Kessie po letním příchodu ze San Sira do Xaviho plánu nezapadl a i ten má být v hledáčku Tottenhamu. Kolik z těchto jmen opravdu v lednu budou oblékat dres Spurs?