Transferový boulevard: Fronty se stojí na Mudryka, Mesliera i Akpoma. Kdo o tyto hráče v Anglii bojuje?

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Fronty se stojí na Mudryka, Mesliera i Akpoma. Kdo o tyto hráče v Anglii bojuje?

Sun: Arsenal podal druhou nabídku na křídelníka Šachtaru Doněck Mychajla Mudryka v celkové výši 66 milionů eur, když už má být s hráčem dohodnutý na osobních podmínkách. Chelsea se nicméně stále pokouší hráče přetáhnout na Stamford Bridge.

Times: Brentford je nedaleko investici 26 milionů eur a podpisu smlouvy s německým útočníkem Kevinem Schade z Freiburgu. Jedenadvacetiletý hráč v Bundeslize v této sezóně nastoupil osmkrát a zaznamenal jediný gól.

RMC Sport: O Ilana Mesliera, francouzského brankáře Leedsu United, se má ucházet hned trio klubů v podobě Chelsea, Newcastle United a Bayern Mnichov, klub z Elland Road nechce 22letého Francouze prodat. 

Evening Standard: Arsenal by se rád zbavil portugalského pravého obránce Cedrica Soarese, jeho přesun do Fulhamu nicméně brzdí platové požadavky jedenatřicetiletého hráče. 

Sun: Southampton má být  blízko k dohodě ohledně pčstupu třicetiletého záložníka Dinama Záhřeb Mislava Oršiće, jež by klub z jihu Anglie měl přijít na  7,5 milionu liber. Druhým záložníkem, který má do Soton blízko je o deset let mladší hráč argentinského Racing Clubu  Carlos Alcaras. 

Telegraph: Liverpool zvažuje možnosti koupě portugalského reprezentačního záložníka Matheuse Nunese z Wolverhamptonu Wanderers. Hráč měl na Anfield blízko už v létě, vyjde to tentokrát?

Mirror: Útočník Crystal Palace Wilfried Zaha se údajně ocitl na seznamu vyhlédnutých cílů Barcelony, která by ho chtěla získat na volný přestup. Smlouva Zahovi končí v létě.

Mail: Crystal Palace, Everton a Southampton v rámci snahy o zvýšení palebné síly svých týmu zvažují možnost podání nabídky na aktuálněí nejlepšího střelce Championship, třináctigólového Chubu Akpoma z Middlesborough.

Express: Arsenal má mít v hledáčku dvacetiletého francouzského útočníka Montpellieru Elye Wahiho, který se v této sezóně v šestnácti zápasech Ligue1 trefil sedmkrát.