Transferový boulevard: Smění City Grealishe za Leaa? Chelsea stojí o Juranoviče. A Spurs o Terriera!

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Smění City Grealishe za Leaa? Chelsea stojí o Juranoviče. A Spurs o Terriera!

Calciomercato: Manchester City je ve snaze o podpis třiadvacetiletého portugalského útočníka Rafaela Leaa ochoten jeho domovskému AC Milán nabídnout jako protihodnotu o čtyři roky staršího anglického reprezentačního křídelníka Jacka Grealishe.

Sky Sports: Chelsea si jako náhradu za dlouhodobě zraněného krajního obránce Reece Jamese vyhlédla sedmadvacetiletého obránce skotského Celtiku a chorvatského národního týmu Josipa Juranoviče.

Sky Sports: Manchester United se stále snaží o podpis šestadvacetiletého středního obránce Neapole Kima Min-jae.

Mail: Záložník Newcastlu Jonjo Shelvey se dostal do specifické situace, když k automatickému prodloužení svého létě končícího kontraktu se Strakami ještě do dvou utkání, jeho současné zranění lýtka jej vyřadilo minimálně na osm týdnů.

Media Foot: Útočník Rennes Martin Terrier je potenciálním přestupovým cílem Tottenhamu, který má pětadvacetiletého hráče, jež v této sezóně v Ligue 1 nasázel už osm gólů, sledovat již několik měsíců a již měl i jednat s Terrierovým agentem.

Calciomercato: Vedení Neapole veřejně naznačilo, že je připraveno v létě nechat odejít mexického křídelníka Hirvinga Lozana. Cena sedmadvacetiletého hráče se odhaduje na pětačtyřicet milionů eur a Lozano má být na radaru Liverpoolu.

Football Insider: Šéf Aston Villy Unai Emery dále loví ve vodách španělské La Ligy a má vyhlédnutého obránce Betisu Sevilla Alexe Morena plus útočníka Villarrealu Nicolase Jacksona.

Calciomercato: Fulham tvrdě tlačí a je údajně velmi blízko podpisu Mourinhem zavrženého dánského středního obránce AS Řím Ricka Karsdorpa.