Potěší vedení Evertonu Lamparda? Iwobi ani Gordon by z Goodison Parku hned tak pláchnout neměli...

Ačkoliv má Frankem Lampardem vedený Everton na svém kontě hned devět mistrovských titulů, v posledních letech se žádné velké úspěchy v Goodison Parku neudály.

Potěší vedení Evertonu Lamparda? Iwobi ani Gordon by z Goodison Parku hned tak pláchnout neměli...

Vše potvrzuje i nynější průběžná sedmnáctá pozice v tabulce, která není pro liverpoolskou značku až tak lichotivá...

Kádr přitom Toffees. nemají špatný a jejich soupiska obsahuje známé tváře a la Pickford, Begovič, Mina, Coleman nebo Towsend.

Vedení Evertonu by si navíc podle informací listu The Times rádo dlouhodobě pojistilo služby ofenzivně laděné dvojice Alex Iwobi a Anthony Gordon.

Šestadvacetiletý nigerijský forvard s minulostí v Arsenalu zasáhl v dosavadní anglické sezoně do 15 startů a jeho kontrakt na modré straně Liverpoolu má platnost do 30. června 2024, což znamená, že ještě běží osmnáct měsíců.

Pokud jde o pět let mladšího a letos produktivnějšího odchovance Evertonu, ten už byl v minulosti váben Chelsea a vedení dokonce odmítlo londýnské lanaření ve výši 45 milionů liber.

Reprezentant Albionu do jednadvaceti let, který má za sebou hostování v Prestonu, má na současné adrese kontrakt až do roku 2025 a ke klubu, jenž ho vychoval, údajně chová spoustu respektu. Jestlipak se mu bude chtít zavázat i do dalších let?