Transferový boulevard: Reds budou bojovat o Kuduse, Blues by chtěli Williamse, Arsenal osnuje výměnu s AC Milán

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Reds budou bojovat o Kuduse, Blues by chtěli Williamse, Arsenal osnuje výměnu s AC Milán

TeamTalk: Liverpool je jeden z týmů, který po výkonech na Mundialu zaměřil svou pozornost na ghanského křídelníka Ajaxu Mohammeda Kuduse. K jeho podpisu nicméně krom Ajaxu bude muset přesvědčit i samotného Ghaňana, že jsou lepší destinací než další zájemci, kterými mají být Chelsea, Real Madrid a PSG.

Coluna do Fla: Největší podpis Aston Villy z doby panování Stevena Gerrarda, brazilský tvůrce hry Philippe Coutinho je směrem k lednu poptáván Flamengem. Villa nicméně odmítá, že by mohla být ochotna pustit třicetiletého hráče do Jižní Ameriky na hostováni.

Marca: V širším kádru Realu Madrid si posilu do zadních řad vyhlédly Straky a Newcastle tak zkoumá možnost lednového přestupu zadáka Kang-In Leeho, jehož výstupní klauzuje z kádru Los Blancos činí “zanedbatelných” sedmnáct milionů eur.

Il Mattino: West Ham v létě propásl šanci podepsat jednu z opor polské reprezentace Piotra Zielinského, když přestup ofenzivního záložníka z Neapole padl poté, co Kladiváři odmítli splnit Zielenského požadavky na plat 85 000 liber týdně. 

TeamTalk: Chelsea je vedle Tottenhamu, Arsenalu a Leedsu dalším z anglických týmů, jež se připravuje na hon na Nica Williamse z Athleticu Bilbao, kterému zbývá pouhých 18 měsíců do konce smlouvy.

Corriere dello Sport: Stejně jako Tottenham, i Liverpool má být uchvácen výkony marockého záložníka Sofyana Amrabata a připravuje údajně nabídku, která by hráče Fiorentiny přesměrovala v lednu ze Serie A na Anfield Road.

Fabrizio Romano: Výkony v dresu Albionu na mistrovství světa v Kataru mohou pomoci Marcusi Rashfordovi k nové smlouvě s Manchesterem United, když Erik ten Tag vyjádřil díky jeho výkonům na mistrovství světa přání prodloužit jeho pobyt.

Calciomercato: Aston VIlla je na pozoru po v posledních dnech projevené ochotě AS Řím za správnou sumu prodat anglického reprezentačního útočníka Tammyho Abrahama, s tím že Unai Emery souhlasí s tím, aby Villans poslali do Říma nabídku.

 

Calciomercato: Arsenal údajně zvažuje možnost výměny s AC Milán ve které by na straně Italů figuroval alžírský záložník Ismael Bennacer a opačným směrem šel Ghaňan Thomas Partey.