Rudí ďáblové jsou hladoví a neštítí se loupit na zvučných adresách. Jak by to mohlo poznamenat Juve a Bayern?

Spekulace okolo podoby útoku na Old Trafford se stupňují a napříč médii starého kontinentu se objevují stále nové zvěsti, která ofenzivní esa by nizozemský stratég Erik ten Hag mohl lákat do svých řad. Před několika týdny spojoval britský list Daily Mirror s možným přesunem i českého legionáře Patrika Schicka, nyní se nejčastěji mluví o tvářích Bayernu Mnichov a Juventusu Turín.

Rudí ďáblové jsou hladoví a neštítí se loupit na zvučných adresách. Jak by to mohlo poznamenat Juve a Bayern?

Podle francouzského zdroje Media Foot Marseille údajně Manchester United zvažuje angažování německého forwarda Erica Maxima Choupo-Motinga.

Třiatřicetiletá tvář Bayernu Mnichov zažívá výbornou sezónu, což dokládá osm branek a tři asistence ve dvanácti soutěžních zápasech.

Rudí ďáblové si jsou moc dobře vědomí, že tento hráč má planý kontrakt v Allianz Aréně pouze do léta, proto by si jej rádi zaháčkovali s předstihem. S ohledem na jeho výkony ale lze očekávat, že se bude snažit i bundesligový mistr spolupráci prodloužit.

V případě Choupo-Motinga se nemusí jednat o dlouhodobé řešení s ohledem na jeho věk, proto Manchester United řeší i další střelce, kteří by mohli na Old Trafford zářit třeba i dekádu a déle.

Podle Daily Telegraph je vytouženou posilou srbský útočník Dušan Vlahovič. Vyzkoušené zboží Juventusu ale nebude k mání levně, proto se jako pravděpodobnější varianta jeví zisk devatenáctiletého klenotu Salzburgu Benjamina Šeška.