Stará dáma identifikovala náhradu na pravém kraji obrany. Kdo by měl vystřídat Cuadrada?

Juventus už není tak obávaným soupeřem jako tomu bylo ještě před několika lety. Gigant Serie A vyklidil pozice nejen v domácí soutěži, ale taktéž i v pohárové Evropě. Letošní třetí místo ve skupině Ligy mistrů je možné brát jako neúspěch a pod koučem Maxem Allegrim se nebezpečně houpe křeslo. Dokáže během ledna adekvátně okysličit kádr a odrazit Starou dámu k lepším výsledkům?

Stará dáma identifikovala náhradu na pravém kraji obrany. Kdo by měl vystřídat Cuadrada?

Vedení s ním má zatím trpělivost, ale i tak se v Itálii spekuluje, zda ustojí tlak a dokončí v Juventusu sezónu. Nevole fanoušků byla ve středečním domácím zápase Ligy mistrů proti PSG znát a pískotem mu nespokojený dav dával najevo, co si myslí o aktuálních výkonech svého oblíbeného klubu.

Vyhlídky Juventusu skutečně nejsou příliš zářné, ale v Serii A stále zbývá podstatná část zápasů, která může ještě výrazně zamíchat kartami. Neobejde se to ale bez některých změn v kabině. Hojně skloňovaným postem je pravý obránce, na kterém dlouhodobě operuje Juan Cuadrado. Kolumbijský bek by mohl být již během ledna vystřídán v Itálii vyzkoušenou tváří z Realu Madrid.

Podle informací serveru Foot Mercato je předmětem zájmu šestadvacetiletý španělský obránce Álvaro Odriozola, který zkušenosti v Serii A posbíral během svého hostování ve Fiorentině. Italský gigant údajně s hráčem již navázal kontakt a předpokládá se, že na jeho vykoupení by mohlo postačovat 15 milionů eur.