Liverpoolský mág Klopp přijal vysokou statisícovou pokutu: Je mi 55 let, takže už bych se měl dokázat ovládat

Pamatujete na jedenácté kolo Premier League, když hrál Liverpool s Manchesterem City a Jürgen Klopp obdržel červenou kartou, jež mu byla udělena poté, co pár minut před koncem nespokojeně řval na postranního rozhodčího?

Liverpoolský mág Klopp přijal vysokou statisícovou pokutu: Je mi 55 let, takže už bych se měl dokázat ovládat

Reds tou dobou sice na Anfield Road vedli 1:0, což udrželi až do konce, nicméně německého odborníka s minulostí v Borussii Dortmund naštval neodpískaný přímý kop po zákroku Bernarda Silvy na Mohameda Salaha.

Anglická FA následně obvinila rodáka ze Stuttgartu z nesportovního chování a do tohoto týdne se čekalo na rozsudek, s tím, že mu hrozila kromě finanční pokuty i neúčast v nadcházejícím střetu proti Leedsu United (29. 10.).

Té se sice vyhnul, nicméně peněžitému trestu již nikoliv a za svůj "blikanec" bude muset zaplatit skoro 35 tisíc eur, čili téměř 900 tisíc korun.

Čerstvý kat Ajaxu, který je po jedenácti kolech Premier League až osmý, se sice může proti rozhodnutí odvolat, ale podle všeho toho nevyužije. Sám nadřízený Alissona, Milnera či Firmina své pochybení uznal...

"Nedokázal jsem krotit svoje emoce. Byla to moje chyba, po které jsem dostal červenou a s odstupem času musím říct, že jsem si ji zasloužil. Je mi 55 let, takže už bych se měl dokázat ovládat," kál se listem The Mirror citovaný vůdce Liverpoolu, který vede již sedm let v kuse.

Lampard zatím není spokojen s ofenzivní silou svého týmu. Jak to hodlá Everton napravit?