Překvapivé řešení na hrot útoku Chelsea? Potter hodlá lovit ve “svém” Brightonu

Po odchodu Lukaka a Wernera Blues čistokrevného středního útočníka mají jen v Aubameyangovi a na hrotu Chelsea tak eventuálně alternují hráči jako Sterling, Mount nebo Havertz. Nový kouč Graham Potter to hodlá změnit. A má i tip.  

Překvapivé řešení na hrot útoku Chelsea? Potter hodlá lovit ve “svém” Brightonu

Majitel klubu Todd Boehly by si představoval, že hrotové nedostatky pokryje superhvězdou v podobě Cristiana Ronalda, Graham Potter má ohledně pozice štítového útočníka Chelsea jiné představy. A řešení vidí ve svém bývalém klubu: Brightonu. Kde na hrotu řádí belgický střelec Leandro Trossard, který se tento víkend připomenul hattrickem do sítě Liverpoolu. A to dokonce na jeho domácím Anfield Road. Podle informací Fabrizia Romana v kancelářích Chelsea toto jméno padalo již dříve, nyní se zájem jistě zintenzivní. Ačkoliv tedy ještě žádné jednání mezi kluby ani v náznacích neproběhlo. 

“Trossard nebyl v létě blízko odchodu protože Seagulls prodali Cucurellu a nikdy neuvažovali o prodeji žádného jiného špičkového hráče. Zároveň jsem si jistý, že v roce 2023 bude o Trossarda velký zájem, protože se mu daří fantasticky. Potter je samozřejmě velkým fanouškem Trossarda,” napsal obvykle velmi dobře informovaný Romano pro web Caught Offside.

Trossard, i vzhledem k dobíhajícímu kontraktu a rostoucí reputaci v Premier League, kde kroutí už čtvrtou sezónu bude zřejmě v létě opravdu horké zboží a Potter, který si potrpí na dlouhodobě budované vztahy s hráči by jistě mohl mít zájem. Zamíří teda opora Seagulls z jižního pobřeží Anglie do Londýna nebo překvapí jiným velkým přestupem?