Dynamo je prý asi trochu pod dekou, v čem by ale mohlo být v Ostravě nepříjemné? Vrbův asistent zmínil tuto věc...

Nebudeme-li počítat povinnou pohárovou výhru na půdě divizního Chomutova, zjistíme, že ve FORTUNA:LIZE se jihočeské Dynamo trápí a po třech porážkách v řadě s celkovým skóre 1:11 se v tabulce propadlo až na nelichotivou předposlední pozici.

Dynamo je prý asi trochu pod dekou, v čem by ale mohlo být v Ostravě nepříjemné? Vrbův asistent zmínil tuto věc...

Při cestě do Ostravy tak soubor Jozefa Webera favoritem rozhodně nebude. Tím spíš, že svěřenci Pavla Vrby aktuálně táhnou šňůru čtyř utkání bez porážky a z nynějšího jedenáctého místa by se rádi odpálili zase o něco výš.

Slezskou značku, která nebude moc v sobotu počítat se zraněným tandemem Svozil a Takács, může uklidňovat také poslední vzájemný zápas, který ve Vítkovicích ovládla poměrem 4:1.

"Reprezentační přestávka byla částečně o psychohygieně, trochu si odpočinout, ale pak rychle naskočit zpátky a samozřejmě především o kvalitní přípravě, protože potřebujeme utkání s Budějovicemi zvládnout. Rozptyl bodů je v tabulce pořád strašně malý, jedno utkání, když ho zvládnete, vás posouvá výše a výše, do míst, kde chceme být. Chceme odčinit špatný vstup," ubezpečil fanoušky ostravský asistent David Oulehla, jehož pohled publikovaly stránky fcb.cz.

A v čem by mohl být nejbližší protivník ze Střeleckého ostrova podle blízkého spolupracovníka Pavla Vrby nebezpečný úplně nejvíc? "Soupeř je momentálně dole, už asi trochu pod dekou, také potřebují sbírat body. Jsou ale nepříjemní v přechodu do útoku, z presinku jsou schopni dostat se do rychlého přechodu. Venku se jim proto může hrát lépe, není na ně takový tlak."

Hodně motivováni jistě budou i bývalí baníkovci Roman Potočný s Tomášem Zajícem...

Baníku se proti Dynamu vrací střelec Almási. Udrží si Plzeň status nejlépe bránícího týmu ligy i po výjezdu do Ďolíčku?