Mané jako předkrm? Hlavní chod Bayernu přicestuje až v létě a také bude z ostrovní Premier League

Bavorský gigant musel před touto sezónou řešit angažování nového hlavního střelce, když po dlouhých letech věrné služby zvedl kotvy polský legionář Robert Lewandowski. Ten je již v tuto chvíli majetkem Barcelony, zatímco na jeho místo byla dosazena někdejší hvězda Liverpoolu Sadio Mané. Senegalský kanonýr má být zřejmě ale jen předkrm a podle německého listu Kicker má Bayern spadeno na mnohem větší štiku.

Mané jako předkrm? Hlavní chod Bayernu přicestuje až v létě a také bude z ostrovní Premier League

Aktuální mistr Bundesligy má spadeno na anglického reprezentačního kapitána Harryho Kanea, který dlouhodobě patří k oporám londýnského Tottenhamu. Již několikrát se v anglické metropoli dotazovali na jeho cenovku, ale vedení Kohoutů bylo neoblomné. Jméno jejich kanonýra bylo spojováno také s Manchesterem City, které však také nedokázalo zkušeného útočníka zlákat.

Citizens zřejmě ustoupili ve snaze získat Kanea do svého týmu, neboť se proslýchá, že vedle Haalanda by mohl v nové sezóně operovat objev milánského AC Rafael Leão. Kane již několikrát vyslovil touhu zkusit také jiné angažmá mimo Londýn, proto Bayern větří, že by nyní mohla přijít jeho velká chvíle.

Tottenham i nadále nechce slyšet o odchodu Kanea a tamní kouč Antonio Conte jej již několikrát přesvědčoval, aby v týmu setrval. Bayern čeká nelehký úkol, neboť na jeho zisk bude muset investovat nemalou částku. Spurs se navíc v novém ročníku Premier League daří a v tabulce jsou po sedmi kolech na třetím místě. Možnost zahrát si v Londýně Ligu mistrů by mohla sehrát také svou roli při rozhodování Kanea.