Sága pokračuje. Cassano opět veřejně pokáral Ronalda a nevybíravě ho vyzval k odchodu do důchodu

Cristiano Ronaldo prožívá nejhorší start do sezony za posledních 15 a možná i více let. Pod novým manažerem Manchesteru United Erikem ten Hagem figuroval k tomuto datu v rámci Premier League v základní sestavě pouze jednou, což je velmi málo. Během 207 odehraných minut navíc neskóroval, na což také není zvyklý a jednu jedinou trefu v ročníku zaznamenal na evropském poli proti Tiraspolu.

Sága pokračuje. Cassano opět veřejně pokáral Ronalda a nevybíravě ho vyzval k odchodu do důchodu

Ani slabší klubové vytížení ovšem nijak neovlivnilo jeho postavení v národním mužstvu Portugalska. Během Ligy národů figuroval rekordman v počtu startů i gólů na soupisce v obou zápasech.

Jeho "vyhřáté místečko" v reprezentaci už ovšem začíná být zpochybňováno. CR7 se nedokázal trefit jak proti Česku, tak proti Španělsku a kupříkladu v rámci úterní porážky své země promarnil celou řadu příležitostí.

Bývalý italský reprezentant Antonio Cassano, který už byl s někdejším gólostrojem Realu Madrid i Juventusu Turín ve veřejné přestřelce nejednou, proto využil příležitost, nenechal na něm nitku suchou a byl docela nevybíravý...

"V tuto chvíli by měl Cristiano udělat sám sobě laskavost a pochopit, že pokud už nedosáhnete určité úrovně, měli byste odchod zvážit," vyšlo na TribalFootball.com.

Jeho minulost italský rebel uznává, ale přítomnost už podle něj tak růžová není. A možná ví, o čem mluví. On sám končil v roce 2017 ve svých pětatřiceti letech, s tím, že rodákovi z Funchalu je aktuálně už o dva roky více.

"Vyhrál všechno, byl to fenomén," ocenil Ronaldovu kariéru, ale pak přišel s ještě jedním úderem. "Přestaň. Musíš přestat, nebo narazíš jen na lavičku," varoval jednoho z nejlepších fotbalistů historie.

Obě známé tváře už měly konflikt v roce 2021. Tehdy si Ronaldo vyžádal Cassanovo číslo od Gianluigi Buffona a stěžoval si, že jeho komentáře postrádají respekt. Bývalý forvard AS Řím, Realu, Interu i AC Milán pak překvapivě kontroval, že má hned 50 hráčů raději.

Sága tedy pokračuje...

Legendární Gallas obdivuje Kanea, vidí v něm Robina van Persieho v nejlepších letech