Arsenal trápí zranění! Arteta proto tasí miliony liber, kterými chce získat hvězdu Aston Villy

Arsenalu se začíná plnit marodka důležitými hráči. Kouč Arteta je tak doslova nešťastný, protože mu z mužstva stále vypadává důležitá akvizice v podobě Thomae Parteyho. A tak znovu krouží nad důležitým čtyřiadvacetiletým záložníkem z Aston Villy Douglasem Diazem.

Arsenal trápí zranění! Arteta proto tasí miliony liber, kterými chce získat hvězdu Aston Villy

Jak se zdá, hráči Gunners jsou dlouhá léta prokletí, co se zranění týče. Marodka Arsenalu se plní a zase došla řada i na devětadvacetiletého Thomase Parteye.

Důležitý ghanský defenzivní záložník má od příchodu z Atletika Madrid neustále problémy. Proto odehrál letos jen čtyři ligové zápasy.

A Mikel Arteta je již zoufalý. Proto chtěl už na konci přestupového období koupit Douglase Luize z Aston Villy za 23 miliónů liber. Nabídku dokonce zopakoval, ale kouč Aston Villy Steven Gerrard byl proti.

Dle britského The Sun by ale zájem Arsenalu neměl uvadat a o brazilského reprezentanta se má ucházet v lednu. Ale už ne za původně nabízenou částku, nýbrž nižší. Luizovi totiž v létě příštího roku skončí smlouva. Pokud za něj tedy chce Aston Villa něco málo peněz dostat, bude ho muset pustit.