Mohl by si Neymar zahrát s Luizem či Vidalem? Flamengo by se v lednu nebálo zlanařit hvězdu Paris Saint-Germain

Známý brazilský klub Flamengo by se nebránil realizovat jeden z největších přestupů své historie. Do rodné země totiž touží vrátit kapitána národního mužstva Neymara.

Mohl by si Neymar zahrát s Luizem či Vidalem? Flamengo by se v lednu nebálo zlanařit hvězdu Paris Saint-Germain

Médium Le 10 Sport hlásí, že právě sedminásobný šampion brazilské Serie A by se mohl stát jednou ze zimních možností pro hvězdu Paris Saint-Germain. Třeba i formou hostování.

Dlouholetý brazilský reprezentant byl v minulém týdnu těsně před uzavřením letního přestupového okna nabídnut Manchesteru City a v kontaktu s bývalou hvězdou Santosu i Barcelony měla být také Chelsea.

Nic z toho se však nerealizovalo a viceprezident Flamenga Marcos Braz by toho rád využil. "Blíží se mistrovství světa a pokud ho Neymar vyhraje a řekne, budu žít šest měsíců v Brazílii a chci hrát za Flamengo, pak je to možné. Pokud takové gesto neudělá, pak je to nemožné. Sám hráč by se musel dost uskromnit, aby mohl hrát v Brazílii. Není to tak, že bych nestál o skvělé podpisy, ale dnes je na trhu dost bariér," podotkl funkcionář Braz.

Samotnému Neymarovi to v této sezoně střílí. Dosavadních šest vystoupení v Ligue 1 dokázal přetavit v 7 branek, díky čemuž společně s týmovým kolegou Kylianem Mbappém opanuje střeleckou tabulku celé soutěže.

Jeho příchod do dlouho neporaženého Flamenga, které je doma v Riu de Janeiru na zrekonstruovaném stadionu Maracaná, jenž pojme necelých 79 tisíc diváků, by byl každopádně senzací.

Úplná sci-fi by to ovšem být nemusela a to i z toho důvodu, že v jsou v kádru například Filipe Luis, jenž zářil dlouhá léta v Atlétiku Madrid, Arturo Vidal, který prošel Bayernem, Juventusem, Interem i Barcelonou, nebo David Luiz, jehož zavál předešlý fotbalový život nejen do Benfiky Lisabon, ale také do Chelsea, Paris Saint-Germain a Arsenalu.

Žádal Pogba šamana o prokletí Mbappého? Hvězda Juventusu to popírá