Neymar jmenoval pět hvězd, které považuje za technicky zdatnější, než je on sám

Neymar patří k těm technicky nejvíce obdarovaným fotbalistům planety. Upřímnost mu ovšem nedala, aby sám sebe označil za nejlepšího.

Neymar jmenoval pět hvězd, které považuje za technicky zdatnější, než je on sám

Patrně všichni znají současného kapitána brazilského národního týmu a všichni rovněž vědí, čeho je schopen. Když roztančí své nohy, obránci soupeřů s ním jen málokdy dokáží držet krok. V jeho podání vše vypadá tak snadně, jako byste viděli mistra při práci. Až těžko věřit, že po světě běhají minimálně čtyři ještě zdatnější jedinci.

„Vážím si toho, jak mě lidé vnímají. Je to znamením, že to dělám dobře,“ všímá si Neymar chvály diváků, kteří mu pravidelně na stadionu tleskají. „Osobně se považuji za jednoho z nejobdařenějších fotbalistů planety. Říkám to ovšem s pokorou ke svým kolegům, kteří pracují stejně tvrdě jako já,“ nezapomněl podotknout.

Pětice technicky nejnadanějších hráčů?

„Je to těžké určit,“ zamyslel se. „Technicky nadanější, než jsem já, jsou určitě Messi, Hazard, De Bruyne, Verratti a Thiago. To je pětice, kterou skutečně uznávám,“ přiznával dnes již třicetiletý křídelník.

Vyjmenované hvězdy zná patrně každý. Messi a Verratti jsou Neymarovi spoluhráči v PSG, Hazard nyní hájí barvy Realu Madrid, ale své fintičky nejvíce projevoval ještě v dresu Chelsea. De Bruyne je už pár let považován za nejlepšího středopolaře světa a Thiago je záložní oporou Liverpoolu. Všechny je pochopitelně radost sledovat.

Zdroj: Oh My Goal TV