Sadílek připadal šéfovi Sparty unavený a bez energie. Předčasné střídání ale neznamená žádné vyjádření nedůvěry...

Lukáš Sadílek (26) začal svou misi v hlavním městě Česka docela přesvědčivě a základní sestava letenského "S" se ho týkala ve všech dosavadních sedmi případech.

Sadílek připadal šéfovi Sparty unavený a bez energie. Předčasné střídání ale neznamená žádné vyjádření nedůvěry...

Dvou pohárových i pěti ligových. V posledním kole Fortuna:ligy proti Bohemians Praha 1905 byl ale stažen z trávníku již v 74. minutě, s tím, že ho nahrazoval Michal Sáček.

Proč byl střídán právě motor záložní řady s minulostí na Slovácku? "Přišlo mi, že Sadílek nebyl v sobotu tolik aktivní a chyběla mu energie, připadal nám unavený. Chtěl jsem proto využít sílu z lavičky," ozřejmil jeho nadřízený Brian Priske, jehož slova nabídl web sparta.cz.

"Vybrali jsme Sáčka. Ten měl několik střeleckých pokusů, možná se na něj měla pískat penalta, to nevím. Tak to ale má být. Když vidíme, že máme na střídačce možná lepší alternativu, tak ji zvolíme. Tak to prostě je. Neznamená to žádné vyjádření nedůvěry Sadílkovi, ale chtěli jsme pomoct týmu," přidal na stránkách sparta.cz dánský odborník z Generali Česká pojišťovna arény, jenž momentálně nemůže využívat zraněné středopolaře Karabce a Peška.

Také proto nejspíš bude figurovat starší bratr Michala Sadílka z Twente mezi jedenácti vyvolenými i v nadcházejícím úterním klání v Jablonci.

Fenomenální úspěch! A další posily? Teď nastal čas spíš prodat než koupit, říká Pivarník o tažení Plzně

Zdroj: sparta.cz