Slovácko čeká těžká skupina, leč optimismus neschází. Nejvíc se těším na Kolín. Německá atmosféra, německý fotbal je velice zajímavý, je hodně daleko, hlásá Svědík

Další splněné přání a připomínka časů minulých. Michal Kadlec je se soupeři Slovácka spokojen, byť mužstvo z Uherského Hradiště rozhodně nečeká lehká práce. Z losem je spokojen i trenér Svědík, byť jednoho soupeře by rád změnil.

Slovácko čeká těžká skupina, leč optimismus neschází. Nejvíc se těším na Kolín. Německá atmosféra, německý fotbal je velice zajímavý, je hodně daleko, hlásá Svědík

Nice a Kolín nad Rýnem, dva zástupci z elitní pětky evropských lig, doplnění o Partizan Bělehrad, který se již s českým týmem letos setkal, když na jaře ve vyřazovací fázi přešel přes Spartu.

"Atraktivní soupeři pro nás i pro diváky. My si nemůžeme moc vybírat. Všechny skupiny jsou velice obtížné,“ poznamenal trenér Martin Svědík. Se dvěma jmény byl spokojený, jen místo srbského vicemistra si přál spíš West Ham United.

Největší spokojenost poté panuje z bundesligového zástupce. "Nejvíc se těším na Kolín. Německá atmosféra, německý fotbal je velice zajímavý, je hodně daleko,“ uvedl Svědík.

Načež Kadlec navázal: "Pro mě je to satisfakce, protože se zase vracím na sklonku kariéry do míst, kde to znám.“

Jeden z nejzkušenějších hráčů Slovácka si díky tomu připomene své angažmá v Leverkusenu, jehož dres oblékal mezi roky 2008 až 2013. "Když jsem hrál pět let za Leverkusen, v Kolíně jsem bydlel. Znám stadion, atmosféru, fanoušky, s Leverkusenem to bylo derby,“ popisoval Kadlec své zkušenosti, než přešel ke zbylým sokům.

"Partizan je těžký soupeř s vynikajícími fanoušky stejně jako Kolín. Nice je kousek od Monte Carla, už jsem říkal klukům, že si možná vezmeme hotel tam.“

Na Slovácko čeká náročná mise, nicméně sedmatřicetiletý stoper a kapitán Slovácka věří, že nebude se svým týmem v Konferenční lize pouze do počtu.

Zdroj: fcslovacko.cz, idnes.cz