Ohlasy na los z tábora Slavie! Co na něj říkají Douděra, Masopust a Trpišovský?

Los Evropské konferenční ligy je za námi a pokud jde o Slavii, ta nemohla dostat hratelnější skupinu. Co na los říkají hráči Lukáš Masopust s Davidem Douděrou a trenér Jindřich Trpišovský?

Ohlasy na los z tábora Slavie! Co na něj říkají Douděra, Masopust a Trpišovský?

Jak už víme, los UECL přiřadil Slavii do skupiny Cluj, Sivasspor a kosovský tým FC Ballkani. Po dvouzápase s polským Rakówem půjde o něco klidnější soupeře.

„Přál jsem si nejvíce Anderlecht, je to ale moje první Evropa, takže už před losem bych všechny týmy bral všema deseti. Moc jsem na to nekoukal, máme to, co máme, jsem nadšený. Jak jsem říkal, je to moje první zkušenost v Evropě, jsem za to rád,“ popisuje své prvotní dojmy David Douděra.

"Myslím, že celá Slavia má na tenhle stadion krásné vzpomínky, nastartovali jsme tam naši cestu do Ligy mistrů. Všichni se tam těšíme, oba týmy prošly velkou proměnou, takže myslím, že ten zápas bude úplně jiný, než byl před třemi roky,“ komentuje Lukáš Masopust výběr Cluje, se kterou má bohaté zkušenosti.

„Bereme to, jak to je. Já jsem si přál Iry, kteří mi zase utekli, a byli tam i jiní favorité. Mrzí nás, že tam není pro fanoušky úplně zajímavý tým, někdo s velkým jménem. Ale přišli nás podpořit i na předkola, takže věřím, že nás poženou, abychom skupinu zvládli, postoupili jsme a šli jsme pak do dalšího losování,“ zamyslel se trenér Jindřich Trpišovský.

Mají stejného trenéra i řadu hráčů, známe tamější prostředí, víme, do čeho jdeme. Pořád si drží výkonnost, vyhráli zase titul s velkým náskokem. Vzpomínky na poslední vzájemný zápas jsou příjemné, byl tam sympatický trenér i prostředí, ale jak říkám, spíš máme radši týmy, se kterými jsme ještě nehráli. V tom je to mínus, ale na druhou stranu máme hezké vzpomínky a víme, co nás čeká,“ dodal trenér Trpišovský směrem ke Cluji.

zdroj: slavia.cz