První soutěžní zápas Persije? Júsuf nehrál, Krmenčík neskóroval a Kúdela byl u klíčového inkasovaného gólu

Persija Jakarta, jejíž trikot už nějaký čas oblékají i tři exslávisté, má za sebou neúspěšný vstup do nového ročníku indonéské Ligy 1.

Mistrovské Bali United skolilo Persiji nejtěsnějším možným rozdílem 1:0, o což se sedm minut před koncem prvního dějství postaral Brazilec Willian Pacheco.

Hostující Persii k bodům nepomohli ani dva čeští krajánci v základní sestavě Ondřej Kúdela a Michael Krmenčík, kteří odehráli kompletních 90 minut a například v generálce na ostrou soutěž proti Ransu Nusantara oba skórovali.

Pětatřicetiletý Kúdela nezvládl právě souboj s výše zmíněným brazilským zadákem u jediného gólu zápasu a o šest let mladší Krmenčík se nedokázal dostat za celou dobu do žádné pořádné šance.

Jejich trenérský šéf Thomas Doll nenominoval k úvodnímu duelu nového ročníku bahrajnského forvarda Júsufa Hilála, jenž dorazil teprve nedávno a premiéru si tak bude moci připsat 31. července v domácím střetu proti Persisu Solo.

Slavia nestačila za zavřenými dveřmi v Edenu na druholigovou Líšeň, Kolář lovil míč ze sítě dokonce čtyřikrát

Zdroj: Persija Jakarta, Bali United