Bayern chce uspět tam, kde jiné těžké váhy selhaly. V Bavorsku si pomýšlí na anglického kapitána

Odchod polského kanonýra Roberta Lewandowského je pro Bayern Mnichov citelný, avšak bavorský gigant se rozhodně neobává, že by jeho značka ztratila lesk a výsledky. Letos již aktuální bundesligový šampion podepsal Sadia Maného z Liverpoolu za 41 milionů eur nebo dirigenta do obrany Matthijse de Ligta za 70 milionů plus bonusy z Juventusu. A v Allianz Areně si pomýšlí také na anglického kapitána, jen to bude asi nějaký ten měsíc ještě trvat…

Bayern chce uspět tam, kde jiné těžké váhy selhaly. V Bavorsku si pomýšlí na anglického kapitána

Podle zpráv německého deníku Bild chce Bayern Mnichov uspět tam, kde si jiné těžké váhy vylámaly zuby. V merku má vyhlášeného střelce Tottenhamu, kterému pozvolna končí v Londýně smlouva. Na konci nadcházející sezóny mu bude zbývat pouhý rok, proto je zřejmé, že se bude hojně řešit jeho budoucnost.

Pokud by Harry Kane nechtěl v Tottenhamu podepsat prodloužení stávajícího kontraktu, bude kolem jeho osoby opět rušno. Získat se ho před rokem pokusil Manchester City, ale nakonec ve své snaze neuspěl. Očekává se, že anglický kanonýr bude hledat novou výzvu a Bayern by mohl být velkým pokušitelem.

Německý velkoklub nelení a už navázal s hráčem kontakt. Hráči byla představena strategie klubu do dalších let a plán, který zahrnuje i jeho přítomnost. Proti však byl jeho současný zaměstnavatel a Tottenham rychle vyslal do Bavorska vzkaz, že osmadvacetiletá hvězda není k mání.

Zdroj: bild.de