Další nabídka se nesetkala s pochopením. Sevilla odolává snaze Chelsea zlákat Koundého

Kádr londýnské Chelsea doznává během letošního léta celé řady změn, ale kromě některých odchodů je nutné ocenit i nasazení, s jakým německý stratég Thomas Tuchel láká velká jména na Stamford Bridge. Raheem Sterling z Manchesteru City a Kalidou Koulibaly z Neapole sou velkým příslibem, ale Blues chtějí zlákat ještě další. Jedním z vysněných je také akvizice Sevilly Jules Koundé.

Další nabídka se nesetkala s pochopením. Sevilla odolává snaze Chelsea zlákat Koundého

Tuchel se nikterak netají zamíchat ještě před novou sezónou znovu kartami a v sestavě by se mu líbil při nejmenším ještě jeden stoper a nějaké ofenzivní eso. Pokud jde o zadní řady Blues, tak všichni tuší, kam jeho zrak směřuje.

Londýnský obr má dlouhodobě spadeno na francouzského obránce Julese Koundého, který svým talentem oslnil i některé další obdivovatele. Chelsea je však zatím jediná, která přispěchala s konkrétními nabídkami. Problém je ale ve výši nabízené sumy, která se nesetkala s pochopením u Sevilly.

Už během loňského letního okna to Blues několikrát zkusili, ale nepochodili. Podle listu goal.com se účastník Premier League rozhoupal i letos a na Pyrenejský poloostrov zaslala vábítko ve výši 55 milionů eur včetně bonusů. Sevilla však naznačila, že si nárokuje za odchovance Bordeuax mnohem více.

Chelsea nejspíše v brzkých dnech pár milionů přihodí, neboť se ve Španělsku proslýchá, že s nabídkou přispěchá také Barcelona, která si umí Koundého představit jako dlouhodobou náhradu za stárnoucího Piquého. Utrácení katalánského celku by ale mohlo mít s ohledem na jeho dluhy fatální následky.

Zdroj: goal.com