Souček se rozjíždí! V přípravě skóroval podruhé za sebou

Český legionář Tomáš Souček nachází svou ztracenou formu a ukazuje, jak moc platným hráčem doopravdy je. Naposledy do ukázal v přípravném zápase s Lutonem.

Ve včerejším přátelském zápase přípravy mezi West Hamem a druholigovým Lutonem nebyly k vidění gólové hody, ale naopak česká stopa. Kromě toho, že byl v základu i Vladimír Coufal, o pozornost se přihlásil kapitán české reprezentace.

Tomáš Souček dlouhodobě dokazuje své kvality a hlavně proč si ho West Ham nenechal proniknout mezi prsty. V zápase s Lutonem to byl právě on, kdo vstřelil jediný gól svého týmu a to ve 27. minutě. Poté, co v 81. minutě střídal, přišla zbytečná rána - vyrovnání.

O to se postaral Sonny Bradley a jelikož už se do konce zápasu už nic nestalo, West Ham tak s Lutonem remizoval 1:1. Pro Tomáše Součka jde o vydařený začátek přípravy, protože se trefil i v minulém zápase proti Rangers a upravoval tak skóre na konečných 1:3.

Poslední zápas přípravy se odehraje za týden a tady už půjde o hodně. Generálku na ligu obstarají hráči West Hamu s francouzským Lens. Kromě toho by se do tohoho zápasu mohli zapojit i nová dvě jména - Gianluca Scamacca a Filip Kostič.

Dostane Tomáš Souček nové snajpry do týmu a dokáže skórovat i ve třetím zápase po sobě?