Nezkusí to Sparta přeci jen na Kucku? Učitel a lídr by se mladé kabině hodil. Tím spíš, že už nechce hrát za Watford

Bronzová Sparta je právě teď spojována s celou řadou hráčů, s tím, že povětšinou jde o perspektivní mladé tváře.

Nezkusí to Sparta přeci jen na Kucku? Učitel a lídr by se mladé kabině hodil. Tím spíš, že už nechce hrát za Watford

Jeden fotbalista se tomu ovšem vymyká a je jím pětatřicetiletý slovenský záložník Juraj Kucka, jenž na Letné již působil v letech 2009 - 2011 a v dotyčné éře pomohl slavnému "S" jak k zisku titulu, tak domácího Superpoháru.

Podle posledních zpráv už nechce bývalý hráč Podbrezové či Ružomberoku s velmi pestrou zahraniční minulostí pokračovat ve Watfordu a to vše i přesto, že mu na Vicarage Road nabízí další prodloužení smlouvy do června 2023.

Někdejší opora Janova, AC Milán, Parmy i Trabzonsporu by však údajně byla ráda blíž své rodině a pokračovat na ostrovech, kde v rámci Premier League naskočil do 26 utkání, už ho neláká.

Protože je v Generali Česká pojišťovna aréně celá řada mladíků, kdo ví, zda nebude koncept přivést učitele a velezkušeného lídra, který by dal kabině řád.

To vše i přesto, že je ještě starší než končící kapitán Dočkal. I přes svůj věk je však exreprezentant Slovenska stále v potřebné kondici a jednu či dvě sezony by ještě v metropoli uhrát mohl. Však se podívejte do Mladé Boleslavi na čtyřicetiletého Marka Matějovského.

Bez zajímavosti není ani skutečnost, že "Kuco" dotyčný příspěvek z instagramového účtu @spartanicz olajkoval...

KUCKA ČI MORÁVEK NA LETNOU? LEVÝ VARUJE SPARTU, ABY SE POŘÁD NEMOTALA V ZAČAROVANÉM KRUHU...

Zdroj: IG účet @spartanicz