Defenzivní klenot Blues přirovnávají k Terrymu. Lampard ho teď chce zlákat do Evertonu

Kdo jiný by se měl lépe orientovat v prostředí Stamford Bridge než někdejší klubová ikona Frank Lampard. Jeho trenérská anabáze na této adrese příliš dobře nedopadla, ale stále má s Blues pevné vazby. A nyní lodivod Evertonu věří, že se mu podaří získat mladíka, kterému na Ostrovech zvěstují zářivou budoucnost.

Defenzivní klenot Blues přirovnávají k Terrymu. Lampard ho teď chce zlákat do Evertonu

Předmětem zájmu má být devatenáctiletý obránce Levi Conlwill, kterého mnozí označují jako nový John Terry. Pro mladíka je to velmi slušná vizitka, neboť si je moc dobře vědom, že jeho hostování v Huddersfieldu dopadlo na výbornou.

Výzva z tábora Toffees by mohla být vyslyšena, neboť Lampard má stále na Stamford Bridge dobré vztahy a hráče by rád získal na hostování. Tomu by se Blues nemuseli bránit, neboť získat pro něj pravidelné herní vytížení je hlavní prioritou.

„Beru to, že mi říkají nový John Terry. Jen blázen by si stěžoval. Být porovnáván s takovou legendou musí přeci lichotit každému. Už jako malý jsem k němu vzhlížel a pokud bych se mu kvalitami mohl jen přiblížit, byl bych hrozně šťastný,“ nechal se slyšet devatenáctiletý Colwill, který by tak mohl v příští sezóně sbírat herní praxi v Evertonu.

Zdroj: thesun.co.uk