Střídání stráží v táboře Kohoutů? Lloris se má o post týmové jedničky utkat s Fosterem

Francouzský reprezentační kapitán Hugo Lloris by mohl v další sezóně přijít o status týmové jedničky v klubu, kde působí již deset let. Během své anabáze v Tottenhamu byl klíčovou tváří, jeho jméno se několikrát objevilo na jídelníčku největších evropských klubů. On však zůstal věrný a zády se ke Kohoutům nikdy neotočil. Ani on však věku neporučí a ve svých pětatřiceti letech tuší, že jeho chlebodárce musí myslet dopředu a nalézt za něj náhradu.

Střídání stráží v táboře Kohoutů? Lloris se má o post týmové jedničky utkat s Fosterem

Spurs se mohli dlouhé roky spolehnout na jeho služby a také v této sezóně mu mohli bezmezně důvěřovat. Vedení však touží najít dlouhodobou náhradu, která by kráčela v jeho stopách. Zřejmě to bude běh na delší trať, proto si chce v létě vypomoci příchodem Frasera Fostera ze Southamptonu.

Čtyřiatřicetiletý anglický gólman by měl v týmu vystřídat Pierluigi Golliniho, který by se měl v létě vrátit do Atalanty. Jeho hostování mělo být původně přetaveno v trvalý přestup, ale italský gólman by se rád vrátil do rodné země. To je samozřejmě výrazná komplikace pro Spurs, kteří musí začít hledat nového perspektivního mladíka mezi tři tyče.

Fosterova smlouva vyprší u Saints na konci této sezóny a podle listu The Athletic je již jasno o jeho novém zaměstnavateli. Spurs již začali s brankářem jednat a věří, že se na spolupráci dohodnou. Svými výkony v Southamptonu se jeví jako zajímavá posila, která by mohla v sezóně i bojovat o post jedničky.

Zdroj: theathletic.com