Další kroky Matiče? Minimálně rok by ještě mohl zůstat na Ostrovech, rýsuje se návrat do Londýna

Třiatřicetiletý srbský legionář Nemanja Matič ještě na důchod rozhodně nepomýšlí. Rojí se však zvěsti, že v táboře Manchesteru United již pro něj nebude místo. Zkušený defenzivní štít se však o svou budoucnost bát nemusí, neboť se nabízí možnost si svůj pobyt v Premier League minimálně o rok prodloužit.

Další kroky Matiče? Minimálně rok by ještě mohl zůstat na Ostrovech, rýsuje se návrat do Londýna

Rudí ďáblové očekávají příchod nového stratéga, který by mohl odstartovat velký průvan v kabině na Old Traffrod. Matič hrál v poslední době klíčovou roli v herní strategii Manchesteru United, avšak jeho věk nahrává do karet spíše tomu, že bude vystřídán. Vycítil to i samotný hráč, který již avizoval, že tato sezóna bude pro něj na této adrese poslední.

Zájem ze zahraničí je velký, ale samotný hráč projevil touhu setrvat na Ostrovech. Toto přání by mohlo být vyslyšeno, neboť se o jeho služby hlásí Fulham. Již za pár týdnů by se tak mohl realizovat návrat do Londýna, kde v minulosti hájil barvy Chelsea.

„Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl, že tato sezóna bude mou poslední v Manchesteru. O svém rozhodnutí jsem již informoval vedení i spoluhráče. Bylo mi obrovskou ctí hrát za tento skvělý klub. Díky všem fanouškům za jejich neochvějnou podporu,“ nechal se slyšet Matič, který svého času působil i na Slovensku v Košicích.

Zdroj: thesun.co.uk