Teď už je to na jiných, aby to táhli dál, říká Chiellini a loučí se s Juventusem. Které 2 kluby z MLS ho lákají?

Mistr Evropy z loňského roku Giorgio Chiellini v tomto týdnu potvrdil, že po doznívajícím ročníku opustí Juventus, se kterým se mu v minulosti podařilo dosáhnout na devět mistrovských titulů.

Teď už je to na jiných, aby to táhli dál, říká Chiellini a loučí se s Juventusem. Které 2 kluby z MLS ho lákají?

Kariéru by však defenzivní veterán, jehož klub neuspěl ve finále Coppa Italia s Interem, ještě končit neměl a pravděpodobně ji dohraje v Major League Soccer.

"Vždy jsem odevzdal úplně všechno a doufám, že jsem tady něco zanechal. Teď už je to na jiných, aby to táhli dál," nechal se slyšet spolehlivý stoper, který oblékal trikot Bianconeri od roku 2004.

Více zápasů za Starou dámu než bývalý zadák Livorna odehráli pouze Gianluigi Buffon (685) a Alessandro Del Piero (705). "V pondělí se proti Laziu Řím rozloučím s Juventus Stadium a potom, jestli ještě budu mít sílu, tak možná nastoupím i na půdě Fiorentiny," přidal kolega Bonucciho, Vlahoviče a spol.

K pokračování na severu Apeninského poloostrova už ho nepřemluví vůbec nikdo. "Jsem rozhodnutý na 100 procent a jsem rád, že končím na úrovni. Vždycky jsem říkal, že bych nechtěl odcházet kvůli tomu, že na to už nemám," zakončil Chiellini, jenž se v minulosti hned dvakrát zjevil i ve finále Ligy mistrů, ale nikdy neuspěl.

Italská média ovšem referují, že by si mohl ještě sezonu či dvě vyzkoušet za oceánem. Zájem údajně mají jak v Los Angeles FC, tak ve Vancouveru Whitecaps.

Barošovo první vyloučení v 1.A třídě? V kabině to bylo fakt ostré, museli jsme ho uklidňovat, říká kouč Vigantic

Zdroj: ČTK